Fundacja Dwa Skrzydła Anioła jest organizacją non-profit, która swoimi skrzydłami otacza dwie instytucje. Swoją pomoc kieruje do Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty oraz do Rodzinnego Domu Dziecka im. Najświętszego Serca Jezusa w Lublinie. Najwięcej czasu w swoich działaniach przeznacza na rzecz pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej. Tam znajduje się wiele osób leżących i poruszających się na wózkach inwalidzkich. Raz w tygodniu organizowane są dla pensjonariuszy zajęcia pobudzające ich do życia, poprawiające pamięć, wyzwalające marzenia. Fundacja organizuje dla mieszkańców DPS wyjazdy integracyjne i w miarę możliwości stara się spełniać ich marzenia.


Fundacja jest też organizatorem ogólnopolskiego konkursu „Cukierek za życzliwość i Ty możesz zostać wolontariuszem” dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych. Uczestnicy konkursu zakładają zeszyty „Dobrych uczynków”, w których podczas trwania konkursu notują swoje działania z każdego dnia. Konkurs ma na celu zachęcanie najmłodszych do czynienia dobra i dostrzegania jak wiele możliwości pomocy drugiemu człowiekowi niesie ze sobą każdy dzień. Dodatkowo, fundacja posiada autorski program warsztatów pt. Jak być szczęśliwym Emerytem, które były organizowane na Uniwersytecie Trzeciego Wieku oraz wyjątkowy Życzliwy Cukierek.


Skąd ja się tu wzięłam? Za pośrednictwem mojego Męża. On jest wolontariuszem w fundacji prawie od samego początku jej istnienia. Od jakiegoś czasu udzielam się jako wolontariuszka w działaniach Fundacji, głównie dotyczących konkursu „Cukierek za życzliwość…” i prowadzenia dokumentacji.